O NAS

Jesteśmy prężną, dynamicznie rozwijającą się firmą, na nasz sukces składa się nienaganna opinia, doświadczenie realizatorskie oraz konkurencyjne ceny.

Jako deweloper powierzchni przemysłowych, dostarczamy dopasowane do zróżnicowanych potrzeb klientów, gotowe zakłady przemysłowe wraz z zapleczem biurowo-socjalnym. Na potrzeby rozwoju naszej działalności tworzymy bank gruntów na południu Polski.

Oferujemy budowę obiektów przemysłowych, magazynowych i biurowych pod długoletni najem. Naszą specjalnością są inwestycje build-to-suit (BTS) – budowane na zamówienie indywidualnego klienta.

Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały. W efekcie realizujemy każdą inwestycję w krótkich terminach, zawsze stawiając jakość na pierwszy miejscu.

 

HISTORIA FIRMY

Jesteśmy firmą rodzinną, której historia sięga lat 80. Od samego początku postawiliśmy na rzetelność i uczciwość - te dwie zasady stosujemy do dziś.

Oto nasza historia:

Rok 1989 przełomowy dla powojennej historii gospodarczej Polski, jest rokiem rozpoczęcia przez firmę handlu międzynarodowego, głównie jest to import towarów spożywczych do Polski. Nasza firma w tym czasie buduje sieć dystrybucji na terenie kraju zaopatrując ponad 1.500 hurtowni w szereg markowych wyrobów zachodnich producentów, chcących pozyskać gwałtownie rozwijający się polski rynek.
Rok 1992 był dla naszej firmy przełomowy. Uzyskana licencja od chorwackiej firmy „Podravka” pozwala na rozpoczęcie konfekcjonowania popularnej przyprawy „Vegeta” w Skoczowie. Obniżenie w ten sposób kosztów importu, powoduje wysunięcie się naszej firmy na lidera w sprzedaży tej przyprawy na rynku polskim – ponad 90% udział w sprzedaży.
Rok 1995 powołana zostaje spółka joint-venture. Spółka intensywnie rozbudowuje sieć sprzedaży co przekłada się na wzrost sprzedaży uniwersalnej przyprawy „Vegeta” do 12.000 ton/rok.
Rok 1996 Spółka zakupiła zorganizowane przedsiębiorstwo, zakłady ciastkarskie "Winkler" w Katowicach i rozwinęła produkcję oraz dystrybucję wyrobów ciastkarskich na terenie Polski i zagranicy.
Rok 2002 Spółka całkowicie zmienia branżę, stawiając na budowę na własny rachunek obiektów o różnych funkcjach przemysłowych a następnie wynajem tychże nieruchomości.
Rok 2003 Adaptacja obiektów w Katowicach oraz pozyskanie długoletnich najemców. Całkowita powierzchnia zakładu 12.600 m.kw.
Rok 2004 Budowa kompleksu usługowego w Skoczowie o łącznej powierzchni 3.600 m.kw.
Zakupienie i wykonanie generalnego remontu dwóch obiektów przemysłowych w Skoczowie na potrzeby najemcy. Łączna powierzchnia 4.900 m.kw..
Rok 2005 Oddanie do użytku nowej powierzchni magazynowej wraz z zapleczem biurowo-socjalnym w Skoczowie o łącznej powierzchni 2.800 m.kw.
Modernizacja istniejącego zakładu w Skoczowie na potrzeby pozyskanego najemcy. Całkowita powierzchnia 7.500 m.kw.
Rok 2006 Rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego dla niemieckiej spółki. Powierzchnia 950 m.kw.
Rok 2007 Budowa magazynu wysokiego składowania dla amerykańskiej spółki działającej w branży motoryzacyjnej o powierzchni 1.200 m.kw.
Rok 2008 Spółka buduje pod klucz i oddaje do użytku zakład produkcyjny wraz z zapleczem biurowo-socjalnym w Skoczowie o łącznej powierzchni 8.200 m.kw.
Rozpoczęcie budowy – VII 2008
Zakończenie budowy – IX 2009
Rok 2009 Spółka realizuje kolejną inwestycję w systemie buid-to-suit w Skoczowie o łącznej powierzchni 10.800 m.kw.
Rozpoczęcie budowy – III 2009
Zakończenie budowy – V 20010
Rok 2010 Realizacja inwestycji w systemie buid-to-suit w Bażanowicach pod Cieszynem o łącznej powierzchni 5.800 m.kw.
Rozpoczęcie budowy – X 2010
Zakończenie budowy – VIII 2011
Rok 2011 Realizacja kolejnej inwestycji w parku przemysłowym w Bażanowicach pod Cieszynem o łącznej powierzchni 6.500 m.kw.
Rozpoczęcie budowy – XI 2011
Zakończenie budowy – X 2012
Rok 2012 Rozbudowa istniejącego zakładu produkcyjnego o zewnętrzny magazyn surowców o powierzchni 560 m.kw., kubaturze 4.480 m3
Budowa zakładu przemysłowego wraz z zapleczem biurowo-socjalnym w Bażanowicach pod Cieszynem o łącznej powierzchni 5.300 m.kw.
Rozpoczęcie budowy – XI 2012
Planowane zakończenie budowy – VIII 2013
Rok 2013 Realizacja nowoczesnego zakładu przemysłowego, na potrzeby najemcy z branży automotive, na który składa się:
- hala produkcyjno-magazynowa o całkowitej powierzchni 9.050 m.kw.
- trzykondygnacyjny budynek biurowo-socjalny o powierzchni 1.780 m.kw.
- trafostacja 4000 kVA
- system suwnic

Obiekt powstaje w tworzonym parku przemysłowym w Bażanowicach pod Cieszynem, gdzie funkcjonują już trzy nowoczesne zakłady produkcyjne dające łącznie zatrudnienie ponad 500 osobom.
Planowane zakończenie budowy - X 2014r.
PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ

Zamierzamy w dalszym ciągu dynamicznie rozwijać działalność deweloperską na południu Polski, tworząc odpowiednie warunki zarówno dla rodzimych przedsiębiorców jak i firm zagranicznych zainteresowanych umiejscowieniem produkcji w Polsce.

 
NASZA OFERTA
BUILD-TO-SUIT (BTS)
Inwestycja build-to-suit (BTS) to gotowy obiekt przemysłowy projektowany i budowany dla dedykowanego odbiorcy...
 
POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE
Specjalizujemy się w inwestycjach build-to-suit (BTS) dlatego posiadamy wysoki wskaźnik wynajęcia powierzchni - ponad 95%...
 
FORMULARZE
» TERENY INWESTYCYJNE
» FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 

KONTAKT

Tel.: +48 33 853 41 11
Tel.: +48 33 853 25 24
Fax: +48 33 853 45 90
E-mail: centrala@arsondeweloper.com
 
 
 

Inwestycje Build-To-Suit :: Nieruchomości komercyjne :: Magazyny :: Hale :: Powierzchnie magazynowe :: Powierzchnie produkcyjne
o nas          oferta          nasze realizacje          referencje          współpraca          kontakt

WWW Design 2012. This page was created by Łukasz Staniek. Projektowanie i pozycjonowanie stron WWW - Spider Design.
All rights reserved. Wszelkie prawa zastrzeżone.